k_mavka | 2015-07-29 14:08:41

Останнім часом рідко але періодично таке враження що сіпаються повіки ока, але видимих ознак цього...

Пол: женский. Возраст: 24 года. Доброго дня! Підкажіть будьласка, що це може бути. останнім часом рідко але періодично таке враження що сіпаються повіки ока, але видимих ознак цього на оці немає.(Дивилася спеціально вдзеркало, але нічого не бачила). Що це може бути і як з цим боротися?? Бронхіальна астма(застосовую вентолін для купірування приступів)

Ответы врачей 2

Кубрак Наталия Викторовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Здравствуйте. Вам необходима консультация невропатолога. С ув Кубрак НВ
Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! З приводу гіперкінезу Вам потрібно звернутися на консультацію до невропатолога, виключити будь-які хронічні запалення з боку ротової порожнини та лор-органів, а також здати кров на ревмопробу.