katerina2703s | 2015-08-12 14:50:14

Залізодефіцитна анемія?

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Доброго дня! Приблизно 2 роки тому почало випадати волосся, а нігті - слоїтися, відчуття постійної втоми, апатія. Протягом останнього року ситуація погіршилася: волосся лишилося в 2 рази менше; нігті ламаються, слояться та згинаються-закручуються з країв;вже зранку прокидаюся втомленою; від занять спортом збирається дихання (ніби не вистачає кисню, особливо під час бігу) апатія, депресія… Восени та навесні пила полівітамінні комплекси, проходила обстеження у гастроентеролога, гінеколога , ендокринолога. Нічого особливого не виявлено. Нещодавно сама вирішила зробити розгорнутий аналіз крові (результати додаю). Потім здала аналіз на контроль анемії (результати додаю). Прокоментуйте, будь ласка, ці результати. Чи можуть такі результати бути причиною мого поганого самопочуття та стану волосся, нігтів? Чи достатньо цих аналізів для однозначного встановлення діагнозу? Якими мають бути мої наступні дії? Дякую!

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
В присланных файлах информация отсутствует. Валерий Вознюк.