Невиражено спленомегалія, розширення воротної та селезінкової вен

Пол: женский. Возраст: 25 лет. УЗІ показало: Невиражена спленомегалія, розширення воротної та селезінкової вен. Раніше такого не було. Здала анлізи: загальний ан.крові, сечі, біохімія, вірусні гепатити- все нормально. Лікар запитав чи хворіла недавно ГРВІ - так, сказав від застуди могло так статися. Через 3міс. пішла до іншого лікаря перевірити чи шось змінилося, він подивився попередні дослідження, сказав що потрібно робити КТ ОЧП,а потім мабуть до гематолога. Не розумію чому 2врача по-різному кажуть.... підкажіть будьласка робити КТ, чи відразу йти до гематолога? Куди можна звернутися.Проживаю в Києві.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Сначала Вам следует обратиться на прием к гематологу. Консультативная гематологическая поликлиника находится на улице Рижской, 1; 3-й этаж. Кабинеты 340, 342. С собой желательно иметь направление и результаты обследования (последние). Валерий Вознюк.