В мене температура уже напротязі 3 днів коливається від 38,5 до 39,8

Пол: женский. Возраст: 18 лет. В мене температура уже напротязі 3 днів коливається від 38,5 до 39,8 .Звернулася до лікаря сімейного він сказав що отравлення, але я так думаю що це щось інше, тому як я не рвала, тошнота мізерна була перших два дні. Лише кружеться голова і болить але я думаю це від температури. Підскажіть що це може бути?

Ответы врачей 2

Пахомова Дамира Кенесовна
терапевт
Адрес: г. Караганда, Казахстан, Частная практика
Здравствуйте! Желательно также сдать анализы (общий анализ крови , мочи и кал)
Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Доброго дня, Ольга! Можливо, що на фоні інфекції у Вас впав тиск. А від цього кружиться та болить голова. Зверніться до лікаря-невропатолога.