Піднімається температура, крутиться голова...

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Доброго дня! В мене періодично піднімається температура до 37,1, крутиться голова, всередині якась тривога, можу недочувати, бути заторможеною, мені не хочеться працювати, хочеться якогось спокою чи що...Це почалося 2роки назад. Періодчино здаю аналізи, ренген, узі, хожу до гінеколога. Можливо у мене щось з психікою, чи я чутлива до погодніх змін. Підкажіть що робити, куди звернутись. Ірина . 25років.

Ответы врачей 2

Щербакова Ирина Сергеевна
психиатр
Адрес: г. Киев медицинский центр "Довголіття родини", ул. Бажова, 13/9
Телефон: (044) 292-51-46, (067) 445-73-27, (050) 636-77-47, (044) 296-69-65
Как вариант - обратитесь к эндокринологу и проверьте щитовидную железу.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Якщо це прояви тривоги, то температура тут ні до чого, цн вторинне явище. Куди звертатись - не дуже вдале запитання, скоріше - до кого звертатись, персонально.