Назар | 2015-09-21 11:16:02

Гепатит

Пол: мужской. Возраст: 29 лет. Втома поганий сон гіркота в роті Гепатит б Доброго дня ще раз я здав аналізи печінкові проби ходив на консультацію в місцеву поліклініку до інфекціоніста нічого доброго корисною не дізнався по своїх аналізах виписав мені глутарін ..навть незнаю що робити підкажіть ось такі у мене аналізи білорубін загальний 8.8....прямий 1.3..Аламінін-амінотрансфераза 1.25 ..Аспартат-амінотрансфераза 0.64 ..Краетан -115 .....а так ще я здав кров з пальця розгорнутий аналіз гемоглобін 129 Ериктроцити 3.85 Лейкоцити 3.3 допоможіть будьласка вся надія на вас .тому що лікуваня дуже дороге ..а лікарів у нас нема в районі кваліфікованих ..а до ас на консультацію мені дуже далеко .їхати .. Дякую що прочитали

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Он-лайн без огляду і дообстеження лікувати гепатит В неможливо. Але я звернула увагу на зниження кількості лейкоцитів і раджу сдати аналіз на ВІЛ-інфекцію. З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва .