Юлія | 2015-10-16 14:44:54

Завмирання вагітності

Пол: женский. Возраст: 27 лет. До якого лікаря звертатись і аналізи здавати при настанні третьої вагітності після двох завмерлих. Після першої завмерлої вагітності було лікування для відновлення гормонального фону. При другій вагітності кожні 2 тижні здавала гормони (прогестерон, естрадіол та пролактин), все було в нормі, але вагітність знову завмерла. Після другої вагітності здавали з чоловіком аналізи - все добре (ТОРЧ інфекції, генетичні аналізи, АФС). Зараз знову проходжу лікування гормонами і планую вагітніти. Які аналізи і в якого лікаря здавати при вагітності.

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Надішліть при бажанні на [email protected]
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Юлія! Якщо в анамнезі є дві та більше завмерлих вагітностей, то можна робити висновок про звичне невиношування. На якому терміні завмирають вагітності? На що конкретно Ви здавали аналізи при дослідженні АФС та генетичного чинника?