zoloto123 | 2015-10-26 20:42:43

підвищені гормони

Пол: женский. Возраст: 23 года. Стать жіноча, вік 23! підвищені гормони (ДГЕА-с)-617.5 (17-ОHP)-5.69 (Т-загальний)-1.78 Мене часто нудить, підвищена температура, висипає лице, завжди почуваюся втомленою! Чи обов'язково приймати гормони щоб їх понизити? немає немає

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Будьте здорові, вельми шановна пані! Спочатку потрібно встановити діагноз, а вже потім говорити про лікування. Зробіть розгорнутий аналіз крові, глікований гемоглобін, сахар крові натще, УЗД щитоподібної залози, наднирників, матки з придатками, МРТ наднирників, голови (трецьке сідло)!