380976955086 | 2015-10-27 18:12:44

до якого спеціаліста звернутись,якщо виявили токсокари

Пол: женский. Возраст: 27 лет. проблеми зі сном,печінкою,підшлунковою,загальне нездужання,випадає волосся гепатоз глутаргін

Ответы врачей 3

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Наша адреса: м.Київ, в.Микільсько-Слобідська, 6В, т.492-34-80 /81. З повагою доктор меднаук Ірина Анат.Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Наш Центр сімейної медицини УЛДЦ знаходиться біля метро Лівобережна - адреса в.Микільсько-Слобідська, 6В, т. для запису на консультацію 492-34-80 /81. З повагою інфекціоніст доктор меднаук Ірина Анат. Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Токсокароз - це складний діагноз: має значення цілий комплекс клініко-лабораторних симптомів за спеціальною діагностичною шкалою (14 штук) + позитивні антитіла до токсокари в високому або зростаючому титрі. Приходьте на консультацію (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81). З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва.