Здраствуйте! Менi 23

Здраствуйте! Менi 23. Кормлю грудью. Сину 7 мiсяцiв.В мене два уплатненiя. Одне було ше до вагiтностi а друге появилось 5 мiсяцiв назад. Неточний дiагноз похоже на фiброаденому. Можна якось вiлiкувати. Дуже вдячна за вiдповiдь.

Ответы врачей 1

Специалист
З мого розуму - найкраще звертатися до хірургів, а не шукати пригод для свого здоров`я, особливо якщо ці затвердіння болять чи сверблять. Спроби зробити щось з методів східної терапії можуть привести до збільшення затвердінь або їх малігнізації.