oleg1979 | 2017-02-15 14:10:18

заспокоєння/стабілізація психіки. чоловік 67р

Доброго дня, Пані та Панове! Потрібна Ваша допомога! Ситуація: - чоловік, 67р, працює - 45 років стажу на одному місці - напружена робота - холерик Симптоми: - втомлюваність - емоційність - агресивність - дратівливість - різке падіння настрою - не спокійність - хаотичність - розсіяність - забудькуватість Як наслідок: - конфліктність - істеричність - загострення хронічного панкреатиту - печінка, жовчний, серце - худоба і виснаженість фізична та психічна Усвідомлює проблемність АЛЕ не настільки, щоб звертатися до лікаря. Буду дуже вдячний за допомогу!!!

Ответы врачей 1

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093

Здравствуйте! Как Вы видите помощь этому человеку, если он сам не готов ее получить от специалиста? Ищите аргументы, которые помогут ему принять решение начать полноценное лечение у врача-психотерапевта или психиатра. Пока можно принимать водный настой пустырника - заваривайте сухую траву (продаётся в аптеках). Принимать его по 50 мл. 4 раза в день: 3 раза натощак (за 30 минут до еды) + на ночь. Спиртовые настойки принимать не рекомендую. Из безрецептурных препаратов - Афобазол.