Олеся | 2017-03-16 18:02:19

веснушки

У моєї 3 річної донечки веснушки, так як у мене.... не можна якось їм зарадити у такому ранньому віці або їх позбутися?

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна

Доброго дня, в вашому випадку перша рекомендація буде, професійний захист від сонця spf 30,як  мінімум. Це допоже Вам запобігти пігментаціі та захистити свою шкіру від подальшого негативного впливу сонця. Позбутися в такому ранньому віці не вийде, зараз час захисту та запобігання подальшого розвитку пігментації.