Олег | 2017-03-17 12:46:04

затинаюсь

затинаюсь з 5 ти років, зараз 22, налякався вогню, в якому горів. як вилікувати? які знаєте вправи дихання або читати в голос щось в домашніх умовах.

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25

Шановний Олегу! В першу Вам необхідно відвідати невропатолога, щоб він призначив курс для зміцнення нервової системи. Після цього було б дуже бажано хоча б кілька разів поспілкуватись з логопедом, отримати очну консультацію. Вдома Ви можете читати тексти, краще вірші. Робити це потрібно повільно, дещо розтягуючи слова, ніби проспівуючи їх. Крім того, намагайтесь завжди  розмовляти неголосно, це полегшить Ваше мовлення. Успіху!