Софія | 2017-08-03 22:13:55

Комок в горлі

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, що це може бути. Уже декілька днів відчуваю комок в горлі після їди, відчуття посилюються при ковтанні, також присутня відрижка повітрям, більше нічого не турбує: ні болі, ні печія. Це може тривати весь день, зранку натще немає, а після вживання їжі знову з'являється. Дякую.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Эдравствуйте! У Вас симптомы гастроэзофагеальной рефлюксной болезни. Желательно сделать гастроскопию. Начинайте принимать гавискон форте по 1 пакету перед сном.