Подскажите у меня диагноз: Нцд по гипертоническому типу, Гипертоническая болезнь 1 степени,БПНПГ НК ост, состояние...

Подскажите у меня диагноз: Нцд по гипертоническому типу, Гипертоническая болезнь 1 степени,БПНПГ НК ост, состояние после закрытой черепно- мозговой трамвы с сотресением головного мозга.плоскостопие. Возьмут ли меня с этим букетом служить в армию?????

Ответы врачей 1

Специалист
Якщо відповідно до Положення “Про проходження військової служби” та ЗУ “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” Ви маєте захворювання які вказані в вашому запитані і ці захворювання перераховуються у вище вказаних нормативних актах, то Ви звільняєтесь від проходження військової служби.