Марина | 2017-09-29 12:21:07

запори

Доброго дня. в мене проблема - часті дуже сильні здуття живота, важкість в шлунку, запори (в туалет ходжу раз на 3-4 дні, дуже важко, кал кульками. часто тільки якщо спеціально вип*ю медулак сироп або з*їм багато буряка та чорносливу). Вже намагаюсь їсти багато фруктів (від яких потім здуття та важкіть) та пити 1-1.5 л води на день, також купувала клітковину додавала її в їжу, нічого не допомагає... УЗД робила кілька разів - усе в номрі, зонд ковтала - також лише легка форма хронічного гастриту. Підкажіть, будь ласка, з чим це може бути пов*язано. Мені 26 років, не народжувала, 156 ріст, вага 54кг. Буду дуже вдячна за Вашу допомогу.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Сделайте анализ кала на дисбактериоз, копрограмму. С результатами Вам необходимо посетить гастроэнтеролога.