Доброго дня.Моїй мамі ставлять діагноз "дисплазія шийки матки тяжка форма", в той же час...

Доброго дня.Моїй мамі ставлять діагноз "дисплазія шийки матки тяжка форма", в той же час лікар не приписує ніякого лікування, а через кожних два тижні назначає нові аналізи. Хотілося б звернутися в спеціалізовану установу міста Києва, щоб пройти якісне обстеження і лікування. Будь-ласка підкажіть, куди можна звернутися? Доречі думала про Інститут Онкології АМН України, проте виникає питання - мама проживає в Київській області і чи приймуть її в цьому Інституті? Величезне дякую

Ответы врачей 2

Специалист
Доброго дня! Ви можете звернутися до Інституту онкології, у гінекологічний кабінет щодня, оскільки Інститут приймає всіх громадян України, на те він і Інститут, а не місцева лікарня. Треба мати направлення від свого лікаря. Ви можете звернутися у четвер, це мій консультативний день (консультації починаються з 12 години, до цього часу Вашу маму прийме лікар на прийомі) , кабінет №705. З собою треба мати всі аналізи, які мамі робили, бажано навіть скельця, якщо брали біопсію, а не тільки виписку. Якщо цього немає - не біда. Після огляду ми виробимо необхідний план дообстеження та лікування.
З повагою,
Вінницька Алла Борисівна
Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Это институт где принимают со всей Украины. Примут и Вашу маму. В случае тяжелой дисплазии необходимо срочное лечение.