Таня | 2017-11-06 09:08:33

лікування золотистого стафілококу в горлі

добрий день! Посів з зіву показав наявність золотистого стафілококу . Чутливість майже на всі антибіотики. Радять лікуватися: 1) антибіотиком + бактеріофагом стафілококовим+ вигрівання лампами місцево. 2) тільки бактеріофагом в ніс і полоскати горло. Який спосіб більш ефективний , чи може якиїсь інший порадите?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Если золотистый стафилококк не вызвывает частые воспалительные заболевания глотки( фарингит, тонзиллит), тогда можно попробывать пролечить без применения антибиотиков.  Бактериофаг, тубус кварц нос и зев № 7, полоскания горла спиртовый хлорофилиптом ( 1ст.л. на 100 мл воды) - 7 дней