Наталія | 2018-02-16 15:59:45

Приступи

Доброго дня! Така ситуація: моєму батьку часто стає погано (приступами): з початку запаморочення, оніміння рук, ніг, губ, потемніння в очах, підняття тиску, прискорення серцебиття та дихання поверхневе, далі його починає трусити все тіло і майже не реагує ні на що, потім (вже в лікарні або швидка допомога) вводять препарати і настає полегшення. Місцеві лікарі не знають що це і діагноза немає. Тільки зсилаються на щитовидку (з однієї сторони є "очагові ураження") і направляють на область дообстежити щитовидку. Але в нас є сумніви, що щитовидка може давати такі приступи. Думаємо може це кисневе голодування мозку? Так як в нього, по словам лікарів "зажато" все у шийному відділі хребта. І в лікарів проскакував такий варіант. Підскажіть будь ласка, можливо потрібно пройти томографію головного мозку? Що це взагалі може бути? Дякую!

Ответы врачей 1

2402
Чемересюк Инна Георгиевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Конечно же, необходимо обследоваться, и лучше в многопрофильном стационаре. МРТ головного мозга, ЭЭГ, холтеровское мониторирование ЭКГ-обязательно. 

Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад