Марина | 2018-03-15 22:57:17

в Моршин чи в Східницю (із вказаними захворюваннями)?

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, в який курорт краще поїхати мамі (58 років), щоб пролікуватись мінеральними водами: в Моршин чи в Східницю? Захворювання: гастрит з підвищеною кислотністю, хронічний холіцистит, камінці в нирках, варикозне розширення вен.

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Доброго дня! А це не має значення! Курорт це перш за все корисний відпочинок и там и там вы можете його отримати! )
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо