lpsm7577 | 2018-04-09 12:35:35

Гистология

Удалили полип толстой кишки. Результат гистологии- гиперпластический. Что это означает? Это нормально?

Ответы врачей 1

Криворук Орест Мирославович
эндоскопист
Адрес: м. Київ, Україна. Клінічна лікарня «Феофанія» Керівник центру діагностичної та інтервенційної ендоскопії
Телефон: +380503857740
Це доброякісний поліп, такі поліпи досить часто зустрічаються в товстій кишці. Ризик злоякісної трансформації у них невисокий. Рекомендовано провести контрольну колоноскопію через 1 рік.