Умедсестры перерыв в стаже 20 лет. Может ли она сейчас работать медсестрой, что для этого...

Умедсестры перерыв в стаже 20 лет. Может ли она сейчас работать медсестрой, что для этого надо, и каким законом это регулируется?

Ответы врачей 1

Специалист
Навіть якщо такий великий перерив у стажі вона все одно може працювати медсестрою. Для цього їй необхідно мати відповідний диплом про освіту в даній галузі медицини і періодично медпрацівники проходять атестацію.