Добрий день, Лікарю! У старшого 3р

Добрий день, Лікарю! У старшого 3р.6міс. сина - кір ( на разі у ротику плями Бєльського-Філатова-Копліка, Підвищена темпиратура, стан стабільний , вакцинвцію ми робили справно, протикоровою вакциною в 1 рік...) . Є ще менший хлопчик 4міс.1тиждень, Чого чекати? Ізолювати вже пізно, Ми з чоловіком теж прививались у дитинстві, Тепер можемо захворіти всі? І особливо цікавить що робити з\для малютки, існує якась профілактика? Дуже дякую, та чекаю поради.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. На вопрос существования угрозы заболевания корью для привитых и ребенка до 6 мес, который еще сохраняет материнские антитела, можно ответить после исследования крови на антитела IgG к вирусу кори. При их наличии угрозы нет. Методом профилактики кори для неимунных контактных лиц является в/м введение иммуноглобулина человека противокоревого или нормального в возрастныъх дозировках 2-3 раза.
Д-р И.Марков