Саша | 2018-09-26 00:06:13

Симптоми хвороби

Мок жінка ціле літо хворіє всякі типу віруси вдачі говорили і почали її антибіотиками. На даний час у неї температура 37.3 кожного дня, тільки в день в ночі 36.5. Скаржиця на втому та біль з ліва під грудьми. Я на даний час не вдома! Хочу узнать що це може бути. За літо хворіла разів 8

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте сказать точный диагноз можно только после осмотра. Вашей жене необходимо комплексное обследование организма включая консультацию доктора иммунолога и кардиолога.