Наталія | 2019-01-11 00:09:08

Аналізи на гормони щитовидка

Доброго дня, Володимир Іванович! Для діагностики гіпертиреозу, чи обов'язково здавати аналіз на ТТГ, якщо буду здавати Антитіла до рецепторів ТТГ (АТрТТГ)? Крім того аналізи Т4 вільний і Т4 загальний. Дякую!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Основний аналіз для контролю функції щит.з-зи - ТТГ. Якщо він знижений, тоді призначають аналіз крові на антитіла до рецептора ТТГ, вТ4 і вТ3.