Владислав | 2019-01-20 16:35:25

Вживання відвару льону

Доброго дня. Стать: чоловіча. Вік: 23. Маю до Вас питання : Чи можна мені вживати відвар льону при діагнозі вроджений гіпотиреоз? Якщо так то в якій кількості і тривалості? Виникло таке питання тому що прочитав що при захворюваннях щитовидної залози треба бути застережливим.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Звичайно, можна вживати відвар льону в розумних кількостях і тривалості. Але головне - рівень ТТГ в крові (контроль 1 раз в 3-4 місяці) і належний спосіб життя (фіз. активність, здорове харчування і т.д.).