Яна | 2019-01-29 22:56:05

Аналіз гормонів і зайва вага

Доброго дня, Михайло Юрійович! Мені 26 років. Все життя страждаю від зайвої ваги. В останні 2 роки взагалі додаю в рік по 7 кг. Сьогодні прийшли результати аналізів на гормони щитовидної залози, на які направив гінеколог. Наступного разу я відвідаю гінеколога після 15 лютого, тож поки хочу проконсультуватись у вас. УЗІ щитовидної залози сказали в нормі, але утворена кіста невеликих розмірів. Пролактин ПРЛ = 9,58 ng/ml Тироксин вільний Т4 вільн,FT4 =0,908 ng/dl Трийодтиронін загальний ТЗ заг = 1,48 ng/ml Тиреотропний гормон ТТГ, TSH = 3.33 mlU/L Я звірила результати з приведеними референтними значеннями і Тироксин вільний Т4 тільн. виявився нижчим від нормального рівня, для жінок від 22 років = 1-1.6., на рівні дітей до 3 років, або вагітних. На сайті medlabtest.ua написано, що це і призводить до збільшення ваги. Чи можете Ви проконсультувати мене з цього приводу і порадити, що і як робити? Дуже дякую.

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Скорее всего Ваши жалобы не связаны с уровнем гормонов щитовидной железы.Если есть возможность - можете показаться для более обстоятельного разговора.Не забывайте, что личное обращение через консультативные сайты, это как личное обращение во дворе на заборе.Если пишете мне, то пишите на мой адрес, который легко доступен, в частности на моем канале в YouTube