Вова | 2019-02-08 14:15:01

Не бачив сина 5 років

Доброго дня. В мене така проблема, я не бачив свого сина на протязі 5 років, і він мене скоріше всього непам'ятає взагалі. Зараз йому 6 років, і я хочу приймати участь в його вихованні. Запитував у колишньої дружини, що ти сказала дитині де його папа, вона каже що нічого не казала, бо він за тебе нічого не питав. Як мені бути в такій ситуації, щоб не травмувати дитину??? Просто прийти сказати привіт синочок я твій тато, думаю не варіант. Що мені робити?? Порадьте будь-ласка.

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Добрый день. К ребенку нужно приближаться осторожно, постепенно завоевывая его доверие. Прийдите в гости попить чай, пусть понаблюдает за вами и убедиться, что вы знакомы с мамой и не несёте опасности. Установите контакт с мальчиком, через время дарите подарки и играйте с ребенком. Со временем можно будет сказать, а там уже и брать куда-то на прогулки.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день! Хлопцю тато особливо потрібен. Ви приходьте, приходьте. Починайте спілкуватися. Може і не треба зразу нічого казати. А потім слова самі прийдуть. Важливо інше. 1- не чекайте що син зразу ж стане з вами грати і спілкуватися. Будьте готові до того що він буде осторонь приглядатися. Може, і довго буде звикати. Не поспішайте на цьому етапі. Дайте час до вас звикнути і довіру викликати. 2- не намагайтеся його "купити". Так, іграшка потрібна. Але не півмагазина. 3- для дитини важливіше увага, повага та поступовість у зближенні. 4- якщо будуть запитання, відповідайте коротко, але чесно. Дитина завжди відчуває неширість. Довіряйте собі,своїй інтуїції та вперед. Удачі.