Анна | 2019-03-18 06:38:28

Гайморит

Здравствуйте, скажите пожалуйста по снимки гайморит или как мне здесь сказали аллергия и назначили вибрации и эриус, на я же чувствую поль в голове и гной . Ответте пожалуйста и назначьте лечение

Ответы врачей 1

Рудко Петр Олегович
Адрес: г.Киев , улица Кириловская 127
Телефон: Тел.   044-451-78-01    067-499-02-07
Доброго дня! На скільки можна судити з даного знімку рівня рідини в пазухах не має!(гаймориту, фронтиту....) До даного лікування додав би гіпертонічний розчин для промивання порожнини носа (Нормарин,Аквамаріс,Носоль,Хюмер..)Для 100%підтвердження можна зробити назоцитограму-дослідження яке вкаже на наявність алергічних клітин в порожнині носа або алергічні проби, які виявлять на що алергія!