Ольга | 2019-07-22 11:46:41

В чому може бути причина

Доброго дня! потрібна допомога, у моєї мами були проблеми із серцем, їй призначили тіотриазолін (уколи), АТФ-Лонг. Були ще інші препарати, точно не можу сказати. Через декілька днів з'явилась сильна нудота та блювання (раз була жовтого кольору), стулу немає, апетиту теж. Так триває уже близько 5 днів. Сказали, що може бути отруєння препаратами, але 4 днів капання сорбілакту не дали результату. З'явилась температура 37,3. Перед цим здавала аналізи, підтвердили, що отруєння. Перевіряли шлунок, робили УЗД органів - все в порядку. Знову призначили аналізи, тепер чекаємо результатів. Є підозри, що щось з печінкою. На жаль, більшого сказати не можу, все, що відомо. Які дійсно можуть бути причини? Дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, все зависит от препаратов которые принимали, и от их количества. В инструкции к каждому препарату указано какие есть побочные эффекты. Если состояние не улучшаеться необходимо стационарное лечение и нахождение под наблюдением врача.