Сергей | 2019-09-19 08:09:09

Висипи

Доброго дня!Чомусь моментами задихаюся та з'являється висипання на нижній плоті голівки.Зробив обстеження узд, розгорнутий аналіз крові,кардіограму,флюрографію,відвідав сексопатолога.Сексопатолог сказав,що нічого страшного можливо якиїсь стафілокок.Після УзД виявлено збільшення печінки на 1.5 см.Чи може стати причиною печінка висипу на статевих органах чи все ж таки варто шукати інші причини?Дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, мазок из уретры вы не сдавали? При проблемах в работе печени, сыпь может возникать не только на половых органах а и по всему телу! Есть ли желтушность кожных покровов у вас?