Ірина | 2019-11-21 23:18:15

Ознаки фронтиту і етноїдиту у дитини

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка в моєї дитини по МРТ показало ознаки етноїдиту і фронтиту,місцевий лор призначив синупрет і пшик у ніс.Чи правильне таке лікування?Будь ласка підкажіть,як нам пролікуватися.Читаю відгуки про синуфорте пишуть гарне ,що нам робити?Дитині 9років.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Выполняйте назначения доктора, который видел ребенка. Не читайте и не лечитесь по интернету. Если есть сомнения, обратитесь еще раз к доктору.