Вікторія | 2019-11-30 23:31:29

Інфекція сечостатевої системи

Доброго вечора.Дуже потрібна ваша порада,дочці 1р 3м ,з 6 міс поставили нам діагноз ввр сечостатевої системи, нейрогенний сечовий міху з рефлюксом з права,хр.бульозний цистит,вторинно зморщена нирка зліва.Проводили урографію,мікційну цистографію,цистоскопію і потім інсталяції .Було назначена фуромаг на ніч постійно та уролесон сироп(не приймаємо в нас рвота від нього),кожен місяць і лікуємо інфекцію сечостатевої системи,висівалися і сінєгнойка, протей,клєбсієла.Останні рази було без температури,аналізи і нормі,окрім бак.висіву.Місяц назад,знову були на обтеженні,рефлюксу вже немає,сечовий вже краще,але нейрогенний так і стоїть діагноз.Призначено на три місяці бісептол.Перездали бак.висів,так вже ентеробактер клосеа,знову заг.ан.сечі в нормі,температури немає.Потрібно лікувати безсимтомні інфекції?Допоможіть,будь ласка

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
безсимптомну інфекцію лікувати не треба, проте можно спробувати вакцинацію - урівак на 6 місяців.