Леся | 2019-12-01 14:04:41

Щитовидка

Доброго дня.У мене три місяці тому пропав голос.Була в ЛОРа трішки прорізався,але все одно диринчу,хриплю,іноді буває бідьш менш нормально.Лікар сказав,що не може нічого зробити,відправив на узі щитовидки.Результат огляду такий:щитовидна залоза:форма,розташування - звичайні,розміри - не збільшена.Але збідьшені ЛВ з обох сторін. Заключення: ехо-ознаки вузлового зобу,двобічної лімфоаденопатії підщелепних ЛВ. Вузол у мене є,я знаю: він з роками у мене зменшився.(обстеження були і раніше з 2003 року по сьогодні) .Мені рекомендують:динамічне спостереження. Питання: чи може це впливати на мій голос? До ендокринолога намагалась потрапити декілька разів в своєму районі,але його завжди не має.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Рекомендую в найближчий час зробити пункційну біопсію