Алексей | 2019-12-02 09:32:21

Носова перегородка

Добрий день. Після операції по вирівнюванні носової перегородки і прозширенню носових каналів пройшло вже майже рік. З кожним місяцем все більше кружится голова, особливо коли ходиш, чхання з відділенням з носа мокротиння прозорого, втомлення. Чуство втрати свідомості буває. Чи могла операція дати такі плоди? І як з цим боротися?! Дякую

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Вам нужна консультация отоларинголога и невролога.