Михайло Верхогдяд | 2019-12-05 18:30:40

Сон

Підкажіть мені будь ласка що можна підсипати дружині щоб моментально заснула і нічого не відчувала але щоб було для неї не шкідливо! Який припарат можна краще підсипати в чай чи кофе! Так щоб 10-15 хвилин і заснула!!

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Це провокаційне запитання. Відповідь: НІ! Не можна таке робити! Не можна підсипати, ані Вам, ані дружині Ваші!
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте такие препараты вписываются только по рецепту, после осмотра и только после установки диагноза. Препараты с подобным действием, не стоит принимать просто так.