Леся | 2020-03-31 17:31:35

Боль слева под ребром

Доброго дня! Близько двох тижнів турбує біль тупий зліва під ребром після прийому їжі чи напою, а також натщесерце.Робила УЗД, діагноз дискінезія жовчовивідних шляхів. 5 днів я дієті номер 5,але прогресу немає. Порадьте будь-ласка, що можна зробити вдома, бо до лікарні зараз не хотілося б іти. Дуже Вам вдячна!

Ответы врачей 1

Габрикевич Кристина Викторовна
Адрес: . КУ «Днепровская ГП 5» г. Днепр ул. Гусенко 13
Телефон: +380501554187
Добрый день, возьмите дуспаталин по 1 таб 2 раза в сутки за 20 мин до еды 2 нед. Желательно ознакомиться с результатами обследований.  Если есть сбросьте на почту  [email protected] Будьте здоровы