Гапонюк Володимир Васильович | 2020-08-07 13:14:38

Quo vadis?

Володимир : 28 років.Після прийому вітамінів Dopelhertz (Цинк+ Женьшень etc.) виник диcкомфорт у грудях, безперестанно калатало серце,. Звернувся до кардіолога у приватну клініку, зробили Екг.. сказала тахікардія, напис на кардіограммі "зміни в роботі міокарда" лікар закреслила ручкою.. приписала Біфрен..пропив його ...здав планові аналізи крові які вона приписалa і значно ослаб. Серце ніби перестало реагувати на навантаження, з'явилась задишка. Проконсультувався знову з лікарем у телефонному режимі (почався карантин) ..приписала Мілдронат, який я пропив місяць і ефектy не відчув ( упадок сил зберігався весь місяць, дискомфорт у грудях теж, задишка не так часто турбувала) ...на початку травня зробив УЗІ серця. Єдине що насторожило - запис " скоротливість міокарда задовільна". До лікаря(тепер у державну клініку) звернувся через місяць ..сказала що це нормально, зробили ЕКГ : запис - помірні зміни у роботі міокарда, неповна блокада правої нижньої стопи Гіса. Сказали що нормально, патологій не бачить. Щоправда цього разу був високий АТ (145/100). Приписала Тівомакс (сироп)+Магній В6. Пропив, тиск у нормі, але серце при навантаженні ( біг, тренування у спортзалі та інше) спочатку ніби не реагує, потім починає калатати, при цьому припливу сил не відбувається і дуже швидко настає втома, і так протягом цілого дня. Вживання кави скоротив до 1 ранкової чашки, але після дегустації через певний час настає дискомфорт у грудях, задишка, стомленість, порушення чіткості зору. Здав аналізи на цукор, гормони щитовидки, і купу всього іншого щоб виключити супутні фактори. Єдине що знайшли підвищений білурубін- сказали - спадкове - доброякісне, трішки перевищує норму загальний тестостерон. Чи можна зробити якусь додаткову діагностику для серця (наприклад з навантаженням)? яку саме обрати ? І де краще це зробити у Києві?

Ответы врачей 2

Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Необходима проба с нагрузкой и суточный мониторинг экг и давления. Можете обратиться в Институт Сердца, Киев, Братиславская 5а
Сиромаха Сергей Олегович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН, Главный врач
Телефон: 044 275 10 04
Шановний пане Володимир, звичайно, Вам потрібно пройти повний кардіоскринінг. Та як мінімум почати лікувати гіпертонічну хворобу. Рекомендую записатися на прийом до Інституту Амосова (через сайт). Будьте здорові. З повагою, Сіромаха СО