Людмила. | 2020-11-23 15:04:16

Боли в сердце

Доброго дня! На протязі місяці відчуваю, переодичні болі з переміним характором у вигляді печеї, Відає по різному в верхню та нижню счастину лопатки та в ліву руку. Зробила карддіограму та Узі сердця, Лікар поставив діагноз ІХС. Вазоспатична хорма стенокардії. Пролапс Мк 1ст. призначив: верапоміл, Магне В6, нейроплант, адвокард під язик. Ношпа пульпан при погіршені. Лікуюсь більше неділі, але видимого результату не спостерігаю. Можливо Ви мені щось порадите?

Ответы врачей 2

Сиромаха Сергей Олегович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН, Главный врач
Телефон: 044 275 10 04
доброго вечора раджу Вам звернутися на консультацію в Національний Інститут Амосова. кожного дня з 9 до 15.00. або до найближчого до Вас кардіохірургічного закладу. з повагою, Сіромаха Сергій Олегович
Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Тест с нагрузкой и коронарография