Людмила | 2021-09-01 13:22:29

Маніпуляція

Добрий день,моєму синові 9 років завжди ниє,по будь-якій причині.Особливо любить поплакати на людях і проповідати,які ми погані батьки і розмальовує в таких барвах ,що ми його чуть не катуємо.Що любимо тільки меншого,а його ні.Спати в іншій кімнаті він боїться,хоч ми перед сном читаємо і сидимо з ним, двері при цьому залишаємо відкриті в обох кімнатах на цілу ніч.Не можу сказати,що приділяю йому мало уваги бо в школу і з школи його проводжу,на гуртки теж, завжди його чекаю,коли просить стараюсь всьому йому допомогти.Я більше з старшим чим з меншим проводжу час.В школі і на гуртках теж ниє,щоб прибрати за собою, навіть переодягнутися аналогічно.Як нам справитись з такою проблемою?

Ответы врачей 2

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день.Ви підняли кілька питань. І перша думка стосовно капризів сина,це ревнощі. Він поводить себе так як менша дитина. Тому що коли був меншим, і був єдиним,уся увага була йому. Механізм капризами привернути увагу тоді працював,і,схоже зараз також не зраджує. Що робити? Давати підтримку,коли він спокійно по неї звертається. Ігнорувати вимогливий і капризний тон. Пояснювати,чому ви його чуєте в першому випадку, і чому ні,у другому Друге питання, це відсутність навички самостійності. Коли був один,ви майже усе робили за нього. А зараз вважаєте що автоматично він буде самостійним? В нього немає навичок цих. Треба привчати. Поступово, з усмішками, з схваленням, а не засудженням. І поступово має усе налагодитися. Розумієте,не тільки діти,а й взагалі люди відносяться до нас, так, як МИ їм дозволяємо. Реагуємо на посмішку, будуть посміхатися, реагуємо на негативні прояви,будуть їх реалізовувати. Удачі
Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Доброго дня. Швидше за все такою поведінкою він привертає до себе увагу. Ви часто звертали на нього під час хникання, от і закріпився такий стереотип. Щоб змінити ситуацію, потрібно провести бесіду, що якщо чогось хоче нехай просить словами. А вам потрібно не реагувати на хникання, і тільки коли почне правильно просити уваги - давати її. Більше хваліть за намагання, старання, говоріть що "вірите в нього і все обов'язково вийде". Бажаю успіху.