Дана | 2021-09-17 14:07:53

Болять вуха

Доброго дня! Болять дуже вуха і погано чую на праве вухо що робити ? Виходить гній

Ответы врачей 2

Ковальчук Николай Петрович
Адрес: г. Черкассы, Украина, бул. Шевченко, 179
Телефон: (0472)50-00-85, +380674987087
У вас двобічний гнійний середній отит. Вухо, яке тече - прорвало. Терміново потрібно до лора. Є ризики ускладнень. Даний стан в поліклініці дозволяє звертатись до чергового лора без черги!
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо не порушений загальний стан спробуйте ципрофарм декс по 3 рд по 3 кр, не краще протягом декількох днів обов'язково огляд лікаря. Будьте здорові!