Богдана Фурсович | 2021-10-24 18:51:46

ліпоматоз кардіодіафрагмального синусу

Що це за діагноз?

Ответы врачей 1

Ярощук Лариса Борисовна
пульмонолог, аллерголог
Адрес: Институт фтизиатрии и пульмонологии им. Ф.Г. Яновского АМН Украины,
Телефон: +380977863545 (Vaber, Telegram) larisa.iaroshchuk – Skype
Ліпома або ліплматлз -=це доброякісне новоутворення, сформоване із зрілих жирових клітин, тобто доброякісна жирова пухлина, яка не дає метастазів. Тактику лікування вибирає лікар.