Сину 7 років. На компютері відкрив порно і пару хвилин дивився

Сину 7 років. На компютері відкрив порно і пару хвилин дивився. У бабусі , яка вчасно зайшла, спитав, що не розуміє, що тьотя робить дяді. Ми в шоці. Як реагувати? Зараз мовчить і не згадує про побачене. Допоможіть порадою! Дякую!

Ответы врачей 1

Истомина Екатерина Владимировна
психотерапевт
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 20, oф 18, Частная практика
Телефон: 8(067)4414193 www.psyhelp.in.ua
Доброго дня Галина, поперше поставте на свій комп*ютер захист від подібних сайтів, щоб таке не сталося знову, є спеціальні програми, які можна закачати через інтернет, разивається чи інтернет-няня, чи комп*ютерна няня, точно не пам*ятаю - пошукайте через пошукач. Як Ви прореагували відразу? що сказали від цього залежить те, що сказати тепер... Якщо дитина до цього питання не повертається, то краще покищо його й не чіпати... Поспостерігайте за дитиною чи річого не змірилося в його поведінці і напишіть мені [email protected]