Питання: При розгляді справи у господарському спорі, провадження у який порушено ухвалою від 10.08

Питання: При розгляді справи у господарському спорі, провадження у який порушено ухвалою від 10.08.2000 р. господарський суд застосував з-н СРСР, прийнятий у вересні 1974 р. Чи правомірне застосування господ. судом зазначеного з-ну? І які умови застосування на території України актів колишнього СРСР?Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Якщо даний закон не втратив чинність і діє на території України то його застосування було правомірним.