"Пивний" алкоголік:). Міцного не вживаю зовсім, а от пива можу випити за раз пляшок 5,...

"Пивний" алкоголік:). Міцного не вживаю зовсім, а от пива можу випити за раз пляшок 5, причому майже щодня. Без того - головний біль, слабкість, загальна втома тощо. Дістало і заважає працювати. Як найкраще вийти? Дякую

Ответы врачей 1

Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Шановний Олександре!
Виходити найкраще з допомогою спеціалістів, які зможуть підібрати оптимальну схему лікування абстинентного синдрому. Самостійно вийти може допомогти прийом гліциседу, засобів, що знижують тиск, заспокійливі на ніч. Але ж головне, що заважає тривало утримуватися в тверезості - це прояви психологічної залежності. Тому важливо знаходити шляхи досягнення душевної рівноваги: допомога психолога, групи взаємодопомоги та інше.
З побажаннями здоров`я,
Андрій Борисович