Здравствуйте! подскажите, как выйти из сложившейся ситуации: отец отказывается давать деньги на содержание и лечение...

Здравствуйте! подскажите, как выйти из сложившейся ситуации: отец отказывается давать деньги на содержание и лечение ребёнка. ребёнок (годовалый) в тяжёлом состоянии - находится в реанимации. не исключено, что причина заболевания - в халатном отношении отца (у него был обнаружен стафилококк - он не только отказался пройти курс лечения, но и не соблюдал элементарных НЕОБХОДИМЫХ мер гигиены. Ребёнок заразился стафилококком ). Заранее благодарю за ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Щоби притягнути батька до сплати коштів на лікування дитини, Вам необхідно надати відповідне документоване підтвердження стану його здоров’я на підстав чого буде встановлено, чи могла дитина бути зараженою батьком.
Щодо коштів, на лікування дитини, то згідно п.1,2 ст.193 Сімейного Кодексу України від 10.01.2002 року № 2947-III влаштування дитини до закладу охорони здоров’я, навчального або іншого закладу не припиняє стягнення аліментів на користь того з батьків, з ким до цього проживала дитина, якщо вони витрачаються за цільовим призначенням.
Якщо батьки не беруть участі в утриманні дитини, влаштованої до державного або комунального закладу охорони здоров’я, навчального або іншого закладу, аліменти на дитину можуть бути стягнуті з них на загальних підставах.