Мой муж выплачивает алименты ребенку от первого брака. Сейчас мы с ним также ждем ребенка

Мой муж выплачивает алименты ребенку от первого брака. Сейчас мы с ним также ждем ребенка. Изменится ли сумма алиментов после рожднния нашего ребенка?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно п.1 ст.192 Сімейного Кодексу України від 10.01.2002 № 2947-III розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.