Добрый день! Я СПД на едином налоге, т

Добрый день! Я СПД на едином налоге, т.е. я являюсь плательщиком взносов в фонд соц. страхования. Какие документы мне необходимо предоставить в собес для получения помощи при рождении ребенка? Нужно ли мне приостанавливать свою предпринимательскую деятельность для этого? Если нужно, то почему? Ведь в постановлении правительства нет никаких ограничений для предпринимателей!

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 4 пп. 1, 2 Постанови Кабінету Міністрів від 11.01.2007 № 13 надалі (№13) для призначення одноразової допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту подаються такі документи:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінпраці;

2) копія свідоцтва про народження дитини та довідка, видана державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення одноразової допомоги при народженні дитини (крім
випадків, коли смерть дитини настала до її реєстрації в державному органі реєстрації актів цивільного стану).