Здравствуйте! Нам в собесе отказали в выдаче единоразового пособия при рождении ребенка (мы иностранцы), но...

Здравствуйте! Нам в собесе отказали в выдаче единоразового пособия при рождении ребенка (мы иностранцы), но юристы в один голос утверждают что оно нам положено, так как его выдают ребенку рожденному на территории Украины, в общем попросили у собеса отказ в писменном виде, а куда с ним дальше идти не знаем:)) Может кто подскажет что делать то?Заранее спасибо!

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ч. 2 ст. 1 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” від 21.11.1992 № 2811-XII надалі (№ 2811-XII) іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також особи, яким надано статус біженця в Україні, мають право на державну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом, іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов`язковість яких надана Верховною
Радою України.
Відповідно до ст. 23 Закону України № 2811-XII рішення органу, що призначає і здійснює виплату державної допомоги, може бути оскаржено у вищестоящих органах виконавчої влади або у судовому порядку.