Нашому малюку майже 9 місяців нам врачі після енцефограми виявили епілепсію і назначили такий препарат...

Нашому малюку майже 9 місяців нам врачі після енцефограми виявили епілепсію і назначили такий препарат як Депакін але ми хвилюємся тому як зараз проходимо реабілітацію бо є можливість формування ДЦП. Хотілосяб взнати інші думки на рахунок цього препарату, чи він нам дуже зашкодить, чи його можна замінити іншими препаратами які не так будуть впливати на розвиток дитини. При необхідності можемо переслати копії заключень та аналізів через інтернет. Дуже сподіваємся на ваші відгуки.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрый день. Если есть возможность, пришлите анализы и заключения на [email protected]